garnek emaliowany z dzióbkiem SWIMMERS

Kubek emaliowany w kolorze śmietanowym (kolor na licencji japońskiej ikei)  w pływaczki. Idealnie wpasowuje się w minimalistyczne wnętrze w którym nie może zabraknąć surowych w prostocie naczyń. Eleganckie i niezwykle funkcjonalne kojarzące się z ciepłem babcinego domu, w przepięknych stonowanych kolorach pantone, posłużą nam do podania herbaty przy kominku jak i do podgrzania wody na palenisku. Prosta, okrągła forma, klasyczny wygląd i funkcjonalność to zalety tego rozwiązania. 

średnica 13cm wysokość 11 cm pojemność: litr :)

Niech w Twoim domu kluczowym elementem będzie duży stół, który scala wszystkich domowników <3

! Zwróć uwagę na deski do krojenia, które idealnie wpasowują się w styl industrialny i zostały zaprojektowane i wykonane przez naszą firmę stolarską

65,00 zł

Garnuszek jest w promocji i może posiadać nieliczne plamki i nierówności na emalii. Nie ma to żadnego wpływu na użytkowanie produktu. Gotowanie w garnkach emaliowanych jest zdrowe i bezpieczne dla zdrowia, gdyż przygotowywane w nich potrawy nie zawierają szkodliwych substancji. Ponadto garnki z powłoką z emalii są ekologiczne i antyalergiczne. Alergicy i osoby podatne na uczulenia bez obaw mogą w nich przygotowywać ulubione potrawy. Kolejną zaletą emaliowanej powłoki jest uniemożliwienie gromadzenia i rozmnażania się bakterii, co sprawia, że jest ona higieniczna oraz nie wpływa na jakość przyrządzanych potraw. Potrawy gotowane w emaliowanych garnkach nie stygną zbyt szybko, gdyż naczynia te na długo utrzymują ciepło, co wpływa także na skrócenie czasu ich przygotowywania. W odróżnieniu od naczyń nierdzewnych, nadają się one również do przechowywania żywności, zachowując naturalny smak gotowanych potraw. Po wielu próbach i długich poszukiwaniach znaleźliśmy idealną bazę dla naszych wzorów, mianowicie są to garnki z najwyższej jakości emalii ,produkowanej w Polsce dla japońskiej i australijskiej IKEI. 

Dixie Lion

Produkty w promocji