• Obniżka

Duży rondel emaliowany Under the Moss

Zdobiony ręcznie, wypalany w naszej pracowni duży pojemny rondel w leśne zwierzątka w kolorze off white (coś pomiędzy białym i śmietaną)  Piękny towarzysz kuchenny i niezbędnik podczas gotowania. Bardzo twarda polska emalia z Olkusza gwarantuje wysoką jakość produktu. Solidnie wykonany prezentuje się bosko w nowoczesnych kuchniach. My jesteśmy nim zachwyceni :)

średnica 21cm wysokość 10 cm pojemność: prawie 4 litry

Rondelki należy myć ręcznie, delikatną ścierką.Nie trzemy i nie namaczamy wzorów.  Zdrapane wzory przez chemię i gorącą wodę nie będą reklamowane. 

120,00 zł
105,00 zł Zniżka 15,00 zł

Wszystkie nasze produkty oprócz standardowych kuchenek nadają się również na kuchenkę indukcyjną!

Kolory ze zdjęcia mogą się delikatnie różnić. Podczas pieczenia farba może nieznacznie zmienić kolor. Czasem jest bardziej nasycony a czasem mniej.Niestety przy zdobieniu ręcznym nie mamy na to całkowitego wpływu ale cały czas szukamy dla Was idealnego rozwiązania.

Nie namaczaj i nie myj w zmywarce jeśli chcesz by garnuszki i naczynia długi ci służyły. Producent farb którymi malujemy ceramikę i emalię zezwala na mycie w zmywarkach jednak my nie mamy co do tego 100% pewności i robisz to na własną odpowiedzialność

Pamiętaj że emalia nie jest zawsze idealnie rozłożona na całym naczyniu. Ręczna produkcja sprawia że naczynia czasem posiadają cechy takie jak smugi, przebarwienia, pęcherzyki, nierówności. Nie jest to podstawą reklamacji więc kupując u nas emalię weź to pod uwagę!

Alergicy i osoby podatne na uczulenia bez obaw mogą w nich przygotowywać ulubione potrawy. W odróżnieniu od naczyń nierdzewnych, nadają się one również do przechowywania żywności, zachowując naturalny smak gotowanych potraw.Po wielu próbach i długich poszukiwaniach znaleźliśmy idealną bazę dla naszych wzorów, mianowicie są to garnki z najwyższej jakości emalii ,produkowanej w Polsce (OLKUSZ) dla japońskiej i australijskiej IKEI. średnica 21cm wysokość 10 cm pojemność: prawie 4 litry

Produkty w promocji