kafejnik czajnik RABBIT

UWAGA !!!TO JUŻ OSTATNIE SZTUKI KAFEJNIKÓW INNY DEKIEL

Bardzo duży, emaliowany retro dzbanek już dziś może być Twój.
Tradycyjny kafejnik doskonale nada się do kawy,  ale również liściastej herbaty. Przypadnie go gustu miłośnikom ciepłej herbaty i leżenia pod kocem przy kominku.
Dzbanek może być również wykorzystywany jako element ozdobny kuchni lub bardzo stylowy pomysł na prezent. Można położyć go na palniku lub kuchence (również indukcyjnej) i podgrzewać w nim już gotowy napój. Może służyć jako czajnik gdyż emaliowane produkty spokojnie można kłaść nawet na ognisku 

Pojemność 1300ml
wysokość bez pokrywki 17,5 cm
średnica na górze ok 8,5cm
średnica na dnie-12cm

UWAGA

TO JUŻ OSTATNIE SZTUKI KAFEJNIKÓW z Olkusza!

Nie będzie ich już polskim rynku. Dekiel w kolorze białym!

150,00 zł

Wiadomości typu "wyślijcie mi czarny bo jak nie to zwrócę" będą ignorowane ;) Specjalnie to zaznaczamy w zamówieniu że tak to teraz wygląda. Nie jesteś zainteresowany innym dekielkiem- Nie kupuj!

Wykorzystana w procesie produkcji emalia nie uwalnia szkodliwych substancji, przez co jest polecana dla małych dzieci, alergików i osób starszych. Ponadto nie zmienia smaku przechowywanych i przygotowywanych w naczyniu produktów spożywczych. Oprócz funkcjonalności oraz wysokiej jakości wykonania emalię cechuje oryginalny design, który świetnie wpisuje się w wystrój tradycyjnej kuchni, a także nadaje ciekawego charakteru kuchni nowoczesnej.

 W odróżnieniu od naczyń nierdzewnych, nadają się one również do przechowywania żywności, zachowując naturalny smak gotowanych potraw. Po wielu próbach i długich poszukiwaniach znaleźliśmy idealną bazę dla naszych wzorów, mianowicie są to garnki z najwyższej jakości emalii ,produkowanej w Polsce dla japońskiej i australijskiej IKEI.

Produkty w promocji